Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
CHCETE BÝT PRVNÍ KDO VÍ?

VAŠE ZDRAVÍ A KRÁSA SI ZASLOUŽÍ NEUSTÁLOU PÉČI

 1. Úvod
 2. NÁŠ PŘÍBĚH

Life Mine - z pramenu života

V roce 2004 jsem založila firmu Life Mine s.r.o. a plánovala jsem v Praze otevřít obchod zaměřený na zdravou výživu a doplňky stravy, v duchu zdravého životního stylu a alternativních metod léčení. Osud si přál ale jiné věci a místo kamenného obchodu se narodily děti a následně přišla zajímavá nabídka od kamarádů stát se výhradními dovozci značky MAGNUM pro Českou Republiku.

Sortiment nůžek, kleští a pinzet mi do představy zdravého životního stylu moc nesedl, ale poté, co jsem obdržela velkou krabici se vzorky, jsem se rozhodla to zkusit. Kvalita výrobků byla výborná a ceny také. A tak jsme od roku 2011 jedním z velkododavatelů kvalitních nástrojů v České republice.

Sortiment se rozšiřoval a přidala se řada Magnum Natural, která kromě nádherných hřebenů ze vzácných stromů jako guajak, santal, eben, palisandr a hruška, obsahuje doplňky do koupelny z lufy, sisalu, bambusu a lnu.

Něco mi ale stále chybělo… Naskytla se mi možnost vyzkoušet prodej kosmetiky bulharské značky BioFresh a můj původní záměr už zase dostal reálné obrysy. Bulharská růže damascena neboli “královna květin“ již od pradávna pomáhá lidem a vzácné ingredience, které obsahuje, mají terapeutické účinky jak na fyzické tak i na psychické úrovni.

Třešnička na dortu ale přišla v podobě ne až tak na první pohled (obalově) atraktivních produktů. Byla to kosmetika s bulharským Zeolitem (Klinoptilolitem), která působí přímo zázračně na problémovou pokožku a nechává úplně jiný pocit čistoty. Vyhledala jsem si tedy, co vlastně Zeolit je a zjistila jsem, že má tak blahodárné účinky na lidské tělo, že je nazýván látkou třetího tisíciletí.

Jako silný antioxidant je tento šedozelený minerál s mikroporézní strukturou přímo zázrakem pro lidské tělo.

Své jméno dostaly Zeolity proto, že při vystavení vysokým teplotám vřou kvůli prudkému uvolňování zeolitní vody („zeo“ znamená v řečtině vřít a „litos“ kámen). Nejkvalitnější Zeolit klinoptilolit se nalézá v bulharském pohoří Východní Rodopy a svou kvalitou je vyhlášený po celém světě. Obsah klinoptilolitu v něm je nad 90%. V ostatních místech na světě je to obvykle kolem 70%.

Neobyčejné vlastnosti Zeolitu jsou lidem známé již od pradávna. Hodně jej používá čínská medicína a používali jej i staří Řekové. Aktuálně americká, francouzská a izraelská armáda ho mají v podobě prášku na kožní ošetření při první pomoci. Má schopnost okamžitě zastavit krvácení a má silné antibakteriální účinky.

Zeolit jako silný detoxikant, který díky své struktuře připomínající včelí plást, funguje jako past na alergeny, těžké kovy a škodlivé látky. Jako jeden z mála záporně nabitých minerálů vyskytujících se ve volné přírodě funguje Zeolit jako magnet přitahující kladně nabité toxiny a volné radikály a váže je na sebe, aby je následně bezpečně vyloučil přirozenou cestou z těla.

Díky těmto svým vlastnostem pomáhá:

při cukrovce, při onkologických onemocněních, při radioaktivním ozáření, při nadváze, pomahá proti zneužívání jídla a alkoholu, proti celulitidě, při nachlazení, v oblasti rentgenografie, při sportu

  K našim prvotřídním produktům, které nabízíme, patří i nejrůznější možnosti spolupráce. Pokud Vás oslovuje krása a zdraví a rádi si při vydělávání peněz také užíváte, neváhejte na nás obrátit.

  Tel +420776626129, e-mail lifemine (a) seznam.cz

  Jsme tu pro Vás.

  Srdečně zdravím,

  Liliana Minčeva - jednatelka společnosti Life Mine s.r.o.

  Stručně o firmě:

  1. Firma LIFE MINE s.r.o.  je:

  Výhradním dovozcemznačky Magnum - Kvalitní nástroje na manikúru a pedikúru, kosmetika.

  MAGNUM je registrovaná ochranná známka společnosti DSB Ltd.

  Značka MAGNUM nabízí Evropskou kvalitu za slušné ceny a doufáme, že si to naši zákazníci oblíbí a užijí.

  Většina výrobků MAGNUM -  jak na profesionální, tak i na každodenní použití -  jsou  vyrobeny v EU a je to  ta správná volba, když potřebujete  dobrou kvalitu za slušnou cenu.

  Výhradním dovozcemznačkyRhodosorb a Farer - kvalitní přírodní kosmatika ze zeolitu (klinoptilulitu) z bulharského pohoří Rodopy.

  Zeolit (klinoptilolit) je přírodní minerál s neuvěřitelnými fyzikálními vlastnostmi díky své speciální krystalické struktuře - mocný antioxidant a vysoce účinný detoxikant. Umístěný ve vodním prostředí eliminuje klinoptilolit všechny škodlivé látky, včetně radioaktivní kontaminace. Nejkvalitnější klinoptilolit se nachází v Bulharsku (lokality se nacházejí ve východních Rhodopách) a jako takový je známý po celém světě.

  Přímý dovozce značky BioFresh - kvalitní kosmetika z bulharského růžového oleje.Naturální bulharský růžový olej obsahuje více než 300 vzácných ingrediencí, má výrazné antibakteriální, protizánětlivé a regenerační účinky,  je ideální k vyživování, zvlhčovaní a regenerovaní poškozených a stárnoucích tkání, je antidepresivní a zároveň afrodiziakem.

  Pro velkoobchodní objednávky mne kontaktujte osobně.

  Ing.Liliana Mincheva +420 776626129

  2. Naše společnost se stala členem sběrného systému REMA (http://www.remasystem.cz).

  V ceně baterie nebo akumulátoru je zahrnut recyklační poplatek REMA Battery (www.remabattery.cz). Informace pro koncové uživatele stahněte ZDE . Místa zpětného odběru http://www.remasystem.cz/rema-battery/sberna-mista/, kde můžete odevzdávat vysloužilé baterie a akumulátory

  Real Time Web Analytics

  © LIFE MINE s.r.o.
  Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
  Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.